Dom Handlowy 20 km od Płocka

lokalizacja: Gąbin

4 000 000 PLN

2 027 PLN / m2

Opis nieruchomości

Agencja nieruchomości Domus Nova poleca ofertę sprzedaży:
Domu Handlowego o powierzchni prawie 2000 m2 i trzech kondygnacjach. Nieruchomość została wybudowana przez obecnych właścicieli w 2013 roku na działce o powierzchni 0,3221 HA. Obecnie w obiekcie jest prowadzona działalność handlowa skoncentrowana na branży meblowej. Przestrzeń można jednak zaadaptować na wiele różnych sposobów tak by pasowała do Twojej branży. Oferta dotyczy lokalu bez asortymentu, który może być sprzedany dodatkowo.
Cena podana w ogłoszeniu jest netto (23% Vat)

Parter - 659,81 m2 z czego 584 m2 to otwarta przestrzeń w tej chwili wykorzystana na salę sprzedaży. Do tej części od strony frontowej prowadzą szerokie schody a wejście jest przez duże przeszklone drzwi otwierane na fotokomórkę. Na tej kondygnacji znajduje się jeszcze przestrzeń socjalna oraz pomieszczenia, które można zaadoptować na biura.
Piętro - 659,08 m2 z czego 537 m2 to otwarta przestrzeń w tej chwili wykorzystana na salę sprzedaży. Tak jak na parterze tu również są pomieszczenie w których można wydzielić przestrzeń biurową.
Piwnica/magazyn - 654 m2 z czego część wykorzystana jest na salę sprzedaży a reszta na magazyn z osobnym wejściem/bramą wjazdową.
W ofercie zamieszczony jest oryginalny plan, który został nieznacznie zmieniony na potrzeby obecnie prowadzonej działalności.

Do nieruchomości prowadzą dwa wjazdy. Frontowy, reprezentacyjny przy którym znajduje się 14 miejsc parkingowych dla klientów lub pracowników Twojej firmy. Techniczny, przeładunkowy usytuowany w tylnej części budynku do którego mogą podjeżdżać 40sto tonowe składy z dostawą. Do budynku doprowadzone są wszystkie media jak kanalizacja, prąd, gaz, woda oraz internet światłowodowy co usprawni pracę Twojej firmy.

Obiekt położony jest w miejscowości oddalonej 20m km od centrum Płocka oraz 110 km od centrum Warszawy. 

Zapraszam na prezentację, zadzwoń i umów się ze mną z rozsądnym wyprzedzeniem.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 z indeksem 1 Kodeksu Cywilnego.

Kontakt do opiekuna:

DOMUS NOVA

Jakub Szymaniak
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.