DO WYNAJĘCIA NA CELE BIUROWE BUDYNEK NA iMIELINIE

lokalizacja: Warszawa, Czapli

6 000 PLN

43 PLN / m2

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni użytkowej 140 m2, znajdujący się na zamykanym osiedlu na warszawskim Imielinie

ROZKŁAD:
Parter - przestrzeń otwarta z przeznaczeniem np. na recepcję, ekspozycję itp.
Pierwsza kondygnacja: - cztery pokoje w tym jeden przechodni, łazienka i oddzielne WC.
Poddasze: - dwa pokoje w tym jeden przechodni i łazienka z kabiną.

STANDARD:
Jest to trzykondygnacyjny segment skrajny (doskonale widoczny z ul Pileckiego) wybudowany jako lokal biurowy - posiada wszystkie niezbędne instalacje sanitarne, sieć komputerową i instalacje alarmową. W/w lokalu jest razem 7 pokoi dwie łazienki w tym jedna z kabiną, są też dwa niewielkie pomieszczenia gospodarcze pod schodami.
Wykończenie ścian i sufitów w technologii gipsowej, podłogi - wykładzina dywanowa. Grzejniki elektryczne w każdym pomieszczeniu - nowoczesne ergonomiczne z programatorem temperatury i czasu. W razie potrzeby możliwość pozostawienia części obecnego umeblowania.
Lokal posiada samodzielne wejście z ulicy Czapli, drzwi wejściowe podwójne w tym jedne antywłamaniowe. Okna na parterze są okratowane. Wydzielone własne 3 miejsca parkingowe przy budynku oraz dowolność parkowania wzdłuż uliczki osiedlowej.

LOKALIZACJA:
Budynek położony na osiedlu zamykanym zabudowy jednorodzinnej, tuż przy skrzyżowaniu ulic Ciszewskiego i Pileckiego. Do stacji metra Imielin 10 min piechotą.

OPŁATY:
Do czynszu najmu należy doliczyć VAT oraz opłaty eksploatacyjne: śmieci, energia elektryczna /która również ogrzewa bud./ oraz zużycie wody.

Kontakt do opiekuna:

DOMUS NOVA

Agnieszka Godlewska
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.