LUKSUSOWY LOKAL UŻYTKOWY Z WITRYNĄ - WŁOCHY

lokalizacja: Warszawa, Bolesława Chrobrego

6 900 PLN

82 PLN / m2

Opis nieruchomości

DO WYNAJĘCIA Z ODSTĘPNYM LUKSUSOWO WYPOSAŻONY LOKAL Z WITRYNĄ - 84 m2 NA WŁOCHACH

ROZKŁAD:
- powierzchnia open space - ok. 63 m2
- gabinet - ok. 15 m2
- WC - ok. 6 m2

STANDARD:
Nowa inwestycja mieszkaniowa 84 lokalowa z 2019 r., budynek o podwyższonym standardzie, lokal w pełni przeszklony, z wejściem od ulicy - dobrze widoczny.
Lokal wykończony w nowoczesnej stylistyce, w wysokim standardzie, materiałami wysokiej klasy, z dbałością o szczegóły, w pełni umeblowany. Zainstalowana klimatyzacja i system alarmowy z kamerami. 
Przeznaczenie lokalu: każdy typ usługi poza gastronomiczną. Do tej pory był użytkowany jako biuro firmy IT.

LOKALIZACJA:
Lokal położony przy głównej ulicy warszawskich Starych Włoch - ul. Chrobrego. Doskonałe połączenie z centrum miasta - 10 min. samochodem, nieopodal stacja SKM i WKD - dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa.
W niedalekiej odległości: Park Cietrzewia, Park Kombatantów, zabudowa jednorodzinna i nowe inwestycje mieszkaniowe oraz punkty handlowe przy Al. Jerozolimskich.

OPŁATY
:
Czynsz najmu6 900zł/m-sc plus 1 400zł/m-sc czynsz administracyjny( zaliczki na wodę i ogrzewanie) plus prąd
Do lokalu przynależą 2 miejsca postojowe.

Polecam!

Kontakt do opiekuna:

DOMUS NOVA

Łukasz Sajnóg
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.