Studio w inwestycji Kłopotowskiego No11

Mieszkanie na wynajem
3 500 PLN , Pow. 28 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
28 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
1
Lokalizacja:
Warszawa Praga-Północ , ks. Ignacego Kłopotowskiego
Rok budowy:
2022
Piętro:
3 na 4
Numer oferty:
833208
Cena za m2:
125 PLN
Oferujemy do wynajmu bardzo eleganckie studio w jednej z najnowszych i jednocześnie najciekawszych inwestycji na terenie Warszawy.
Kłopotowskiego No11 to unikalna inwestycja z duszą i barwną historią. Kompleks powstał na bazie dwóch budynków o charakterze fabrycznym z początku XX wieku. Na terenie inwestycji znajdą się zarówno mieszkania, jak i część usługowo-restauracyjna. Kompleks zrealizowany został w atrakcyjnej część Pragi oddalonej od ruchliwych ulic, a jednocześnie położonej blisko centrum Warszawy. Kłopotowskiego No11 idealnie wpisuje się w charakter dzielnicy, która przyciąga bogactwem niebanalnych miejsc rozrywki i kultury i staje się jedną z najmodniejszych części miasta. W budynku designerskie korytarze z windami - monitoring oraz stały nadzór ochrony - rowerownia i wózkownia, a także prestiżowa restauracja, 8 lokali handlowo-usługowych oraz zielony dziedziniec na terenie inwestycji.
Lokal ma powierzchnię 28 metrów kwadratowych, na której mieści się salon z aneksem kuchennym, hall z bardzo pojemną szafą oraz elegancka łazienka. Do salonu przylega duży balkon w zupełności mieszczący stolik kawowy i kilka krzeseł.
Mieszkanie wyposażone w meble i sprzęty najwyższej jakości, wiodących światowych marek, które docenić może jedynie prawdziwy koneser. Zapraszam na prezentację.
Nieprawidłowy adres E-mail