Sprzedaj nieruchomość z pomocą DOMUS NOVA

Każda nieruchomość wymaga podjęcia indywidualnych działań strategicznych i marketingowych, które pozwolą najkorzystniej sfinalizować transakcję sprzedaży.

Doświadczony zespół doradców, działający w branży od kilkunastu lat pozwoli oszacować możliwości sprzedażowe, zaczynając od prawidłowej wyceny, bazując na cenach transakcyjnych w danej okolicy, potencjale danej nieruchomości, oraz znając aktualne nastroje rynku i trendy.

Zrobimy wszystko, aby profesjonalnie przegotowana oferta (profesjonalna sesja zdjęciowa, homestaging, wirtualny spacer, filmy/zdjęcia z drona, szkic, wizualizacje) dotarła do jak najszerszej grupy zainteresowanych klientów, z których wyłonimy realnie zainteresowanych potencjałem danej nieruchomości i zaprosimy na prezentację, którą dopasujemy do oczekiwań potencjalnego kupującego.

Codzienne doświadczenie w negocjacjach pozwoli uzyskać informacje o najkorzystniejszej ofercie w danej chwili.

Skutecznie zabezpieczymy Twoje interesy doprowadzając do umowy końcowej – współpracujemy z notariuszami, dbamy o kwestie formalne, kompletujemy dokumenty i uławiamy poruszanie się po urzędach, dzięki zdobytym wcześniej relacjach.

Z naszymi klientami jesteśmy przez cały proces sprzedaży nieruchomości, aż do momentu przekazania kluczy i spisania liczników.. chociaż nie. Z naszymi klientami jesteśmy w stałym kontakcie, jeżeli sobie oczywiście tego życzą – liczyć na nas można również po finalizacji transakcji – odpowiemy na wszelkie nurtujące pytania, doradzimy…

Zgłoś nam swoja ofertę:

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.